Вартість навчання

• Час роботи закладу – 7.30 – 19.00

Вартість послуг:

Повний день – 12000 грн/місяць, 5-разове харчування, повний набір навчальних програм та гуртків за розкладом

Короткий день – 8000 грн/місяць, 3-разове харчування, перебування до 13.00 (спати дитина йде додому)

Для дітей, у яких виникають складнощі з адаптацією (віком до 4-х років) ми пропонуємо двомісячне відвідування тільки першої половини дня за півціни (6 000 грн), за умови повної оплати починаючи з третього місяця відвідування.

Вступного внеску та додаткових оплат немає.

За бажанням діти можуть відвідувати секції – футбол, айкідо, бальні танці, аква-аеробіка – ці секції платні – після пробного тренування батьки вирішують , чи потрібно їхній дитині додаткове фізичне навантаження –отримують консультацію тренера (формують розклад тренувань).