Харчування

• У нас дотримується п'ятиразовий режим харчування.

Меню в нашому дитячому садку максимально різноманітне і ідеально збалансоване для дитини дошкільного віку, завдяки чому діти отримують всі необхідні їм поживні речовини, вітаміни, макро- і мікроелементи.

• Сніданок
    • Другий сніданок
    • Обід
    • Полуденок
    • Вечеря
    • Меню

Як джерело білка, необхідного для росту, ми вживаємо тільки охолоджені дієтичні м’ясо та рибу. У раціон харчування дітей обов’язково входять овочі і овочеві салати. А також сезонні фрукти і ягоди, фруктові соки і вітамінізовані напої.

• Турбота

Меню складено за рекомендаціями досвідченого дитячого лікаря. Наші шеф-кухарі щодня готують їжу зі свіжих продуктів.

• Вода

Для приготування їжі, напої та безпосереднього вживання використовується лише бутильована вода!

• Кисневі коктелі

Для підтримки і зміцнення імунітету, малюки приймають кисневі коктейлі .
      Кисень – це джерело енергії для розвитку і зростання дитячого організму.
      Кисневий коктейль поліпшить пам’ять і полегшить засвоєння нових навичок, допоможе впоратися з втомою, посилить фізичну активність. Дітям, які часто і тривало хворіють, вживання напою сприятиме підвищенню імунітету.

• Без смаження

Більшість страв готуються в пароконвектоматі без смаження, завдяки чому вони зберігають свій багатий смак, втрачають менше вітамінів і не навантажують травну систему дітей шкідливими речовинами.

• Баланс