Наші вихователі

    • Алла Іванівна Бєлісова

      Алла Іванівна Бєлісова

      Директор ДНЗ
      Спеціаліст вищої категорії
      Педагогічне звання:
      « Вихователь – методист»

    • Олена Олександрівна Поночовна
      музичний керівник, спеціаліст ІІ категорії

      Олена Олександрівна Поночовна

      музичний керівник, спеціаліст ІІ категорії

      Поночовна Олена Олександрівна – музичний керівник, спеціаліст ІІ категорії

    • Тамара Олегівна Босецька

      Тамара Олегівна Босецька

      Тамара Олегівна Босецька – хореограф, інструктор з плавання, спеціаліст вищої категорії.

    • Ольга Євгенівна Рихальська

      Ольга Євгенівна Рихальська

      Рихальська Ольга Євгенівна – вихователь, спеціаліст ІІ категорії

    • Тетяна Петрівна Лоскун

      Тетяна Петрівна Лоскун

      Вчитель початкових класів та англійської мови, викладач педагогіки та методики навчання, спеціаліст вищої категорії.

    • Тетяна Павлівна Яцемірська

      Тетяна Павлівна Яцемірська

      Тетяна Павлівна Яцемірська – Вихователь – методист, логопед, дефектолог, викладач
      гуртка з грамоти, спеціаліст вищої категорії,
      вчитель спеціальних (корекційних) шкіл для дітей з порушеннями інтелекту; педагог –
      дефектолог дошкільних закладів для дітей з порушеннями інтелекту,
      педагогічне звання «Старший вихователь».

    • Ольга Василівна Ніколаєва

      Ольга Василівна Ніколаєва

      Ольга Василівна Ніколаєва – вихователь, спеціаліст вищої категорії.

    • Марина Володимирівна Заіменко
      практичний психолог, спеціаліст.

      Марина Володимирівна Заіменко

      практичний психолог, спеціаліст.

      Заіменко Марина Володимирівна, практичний психолог, спеціаліст.

    • Володимир Анатолійович Баліцький

      Володимир Анатолійович Баліцький

      Володимир Анатолійович Баліцький – інструктор з фізвиховання

    • Тетяна Борисівна Гудзь

      Тетяна Борисівна Гудзь

      Тетяна Борисівна Гудзь – Спеціаліст ІІ категорії, викладач гуртка логіки-математики, LEGO.

    • Тетяна Сергіївна Фоломкіна

      Тетяна Сергіївна Фоломкіна

      Тетяна Сергіївна Фоломкіна- дизайнер, керівник гуртка ІЗО діяльності, викладач гуртка шахів

    • Олена Анатоліївна Шевченко

      Олена Анатоліївна Шевченко

      Вихователь – спеціаліст вищої категорії.

    • Лідія Василівна Царук

      Лідія Василівна Царук

      Вихователь – спеціаліст.

    • Гілевич Наталія Миколаївна

      Гілевич Наталія Миколаївна

      Гілевич Наталія Миколаївна – вихователь- спеціаліст І категорії, викладач гуртка ейдетики.

    • Олена Олександрівна Левчук

      Олена Олександрівна Левчук

      Вихователь – спеціаліст вищої категорії.

    • Любов Федірівна Книш

      Любов Федірівна Книш

      Спеціаліст вищої  категорії,
      вихователь.

    • Євгенія Віталіївна Шульженко

      Євгенія Віталіївна Шульженко

      Шульженко Євгенія Віталіївна – логопед, спеціаліст.

    • Марія Михайлівна Дейнека

      Марія Михайлівна Дейнека

      Дейнека Марія Михайлівна – вихователь ГПД ,спеціаліст

    • Тамара Вікторівна Дмитренко

      Тамара Вікторівна Дмитренко

      Дмитренко Тамара Вікторівна – вихователь, спеціаліст